برج باغ آرتیمان (زعفرانیه)

فروش آپارتمان زعفرانیه

 ساختمانی مدرن و متمایز در میانه‌ی دو محدوده‌ی زعفرانیه و ولنجک که در مجاورت مسیل مشهور این محله خودنمایی می‌کند.  وجود مسیل موجب شده تا ساکنان این بنا از چشم اندازی ماندگار و آب و هوایی مطلوب برخوردار باشند.

آرتیمان نه تنها در فرم موفق و متمایز عمل کرده است بلکه در طراحی پلان نیز وجوه قابل تاملی از خود بر جای گذاشته است.  نقشه‌ای مطابق با سلیقه و ذائقه‌ی مخاطب ایرانی و امکاناتی منحصربفرد در سطح و کلاس جهانی.

طراحی لابی ، شاخص آن چیزی است که در طراحی و معماری کلیات ساختمان مد نظر قرار گرفته است. لابی آرتیمان به خوبی نشان می‌دهد که با بنایی مدرن و روزآمد روبرو هستیم که در تمامی فرآیند طراحی آن تلاش شده تا متفاوت و متمایز عمل کند.

استفاده از مصالح و متریال خاص و به کارگیری آن‌ها به شیوه‌های نو در بخش‌های مختلف لابی ورودی ، بسیار هوشمندانه است.  واضح است که طراح به تمامی ابعاد محیط و فضا اندیشیده و برای هر قسمت ، ایده‌ی خلاقانه‌ای را به کار گرفته است.

واحدهای مسکونی پروژه‌ی آرتیمان از حدود ۲۴۵ متر مربع شروع می‌شود و تا پنت هاوس‌های با مساحت بیش از ۷۰۰ مترمربع ادامه پیدا می‌کند.  این تنوع در متراژ بناها موجب شده است تا معمار ساختمان برای هر یک از ساکنان پروژه با نیازها و خواسته‌های متفاوت ، ملزومات و امکاناتی را طراحی و جانمایی کند.

روف گاردن و فضای سبز از مهم‌ترین المان‌های ساختمان‌های امروز به شمار می‌روند.  امکان‌هایی که ضمن ایجاد نشاط و روح تازگی و طراوت به ساختمان ، شهر و شهروندان دیگر را نیز در موهبتی ارزشمند شریک می‌کند؛  بی تردید رودخانه‌ی مجاور ، حیاط‌سازی مشجر و روف گاردن بی نظیر آرتیمان ، هوای این محدوده را برای شهروندان دلنشین‌تر کرده است.

برای اطلاع از قیمت و بازدید این پروژه با ما در تماس باشید.

09121135364

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه
سوالی دارید؟در خدمتیم.